Работи поради кои жените им стануваат одбивни на мажите

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Арогантност,налицкани 24 часа со секакви пудри и креми, главата ги боле секогаш кога треба да имаат секс, провоцираат со претесни и кратки здолништа
 

Untitled

Нов член
19 октомври 2014
4
1
3
Посесивност како што пишува во првиот пост.Постојана контрола фрустрира.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Пауер плеј, тоа е гадно.
Пауер плеј има во хокејот, кога една екипа има исклучен играч и е во дефанзива поради тоа, екипата која има играч повеќе врши `опсада` на голот, како лешинари собрани се и комбинираат за да дадат гол, веројатно често и даваат голови на тој начин.

Тоа важи и за двата пола е сега жените се посклони да манипулираат дупејќи в мозок, од разбирливи причини (физички) но и тоа се менува како шо слушам, и мажите преминуваат од физичка доминација кон психички игрици.
Па кој qwr тогаш е врска? Знаеш дека таа никогаш нема да манипулира и да прави пиздарии на факс, на работно место бидејќи таму не и стиска. Ама со некого со кого дели постела и со кој треба да е најинтимна - му удира пауер плеј? Не може на магарето па ајде на самарот?
Општо таа игра за моќ во врска, тоа трошење нерви и време кои можат да се искористат за взаемно добро... тотално срање.

Тоа треба да се сузбие веднаш, ако се појават такви симптоми бегајте што подалеку, како од пациент Нула кој носи чума или центар на атомска експлозија, само контаминација носи тоа...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon and MoonFairy

Neverna Mala

Староседелец
21 ноември 2013
123
79
1,038
33
Работи поради кои жените им стануваат одвратни на мажите, ги има многу но ќе наведам неколку, машко однесување, зборивање вулгарно, ждригање, прдење, неводење ред за хигиена.....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ghtalpo

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
не е кај сите но сепак
глумење неосвојлива а реалноста е дека секој ја има
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Работи поради кои жените им стануваат одвратни на мажите, ги има многу но ќе наведам неколку, машко однесување, зборивање вулгарно, ждригање, прдење, неводење ред за хигиена.....
Јас на празници се капам само па девојка ми пак ме сака. :)
 

belabelina

Истакнат Член
6 ноември 2014
94
25
318
36
Oхрид
најлошо е шо вас жаните ви требаат минум 3 сати да облечете фармерки и да клајте една маицаи косата да ја пуштите.... сето тосе прај за 20 ете нека бидат 30 минути а шо прајте другите 2 и пол саати?
чудни се жените....па и 40 минути нека се ретко која жена е спремна за 40 минути...
Јас за 30 мин сум готова ;)