1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Работа од соништата

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од Trajche, 6 март 2013.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  За што поточно?
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Хартии од вредност, акции, обврзници, меници итн.
  За осигурителен брокер не се исплати, а за недвижности не знам дали воопшто има кај нас такви брокери т.е воопшто берза има агенти кои ја вршат скоро цела работа но тоа е нешто сосема трето.
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Епа добро убаво, ако некогаш стигнеш до целта, ќе направиме некоја измама за да стигнеме до пари. :)
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Немај гајле само да стигнам до целта :)
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 5. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Да помагам на животните
   
 6. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Балерина, и сега ја работам
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 7. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Чудна работа, само за ова се уште не сум сонувала:^) ај има време:sleep
   
 8. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  881
  Утре одиш за Пловдив? :)
   
 9. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
 10. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Da
  Se salam, veke sum tamu
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: