Проституција во студентските домови

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
ти имаш седено во студенски дом или на некоја и имаш купено кутија цигари за да ти го испуши?
Mojoт пост беше поврзан со текстот од темата и мислењата на истата,за тарифите спомнати тука зборев :)
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Mojoт пост беше поврзан со текстот од темата и мислењата на истата,за тарифите спомнати тука зборев :)
ми се виде со огромна сигурност ги пишуваш тарифите и те прашав а и во склоп на темата те прашав ако не ти е тешко одговорими ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and slb_bobo

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
ми се виде со огромна сигурност ги пишуваш тарифите и те прашав а и во склоп на темата те прашав ако не ти е тешко одговорими ...
Не со огромна сигурност туку со огромен сарказам.
Не ми е тешко. Не сум бил во студентски дом,нити пак сум или би понудил на девојче кутија цигари за да ми го испуши.
Не дека се праам џентлмен,али малце е бре кутија цигари,ја на пример би и дал една штека,и тоа West цигари :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Не со огромна сигурност туку со огромен сарказам.
Не ми е тешко. Не сум бил во студентски дом,нити пак сум или би понудил на девојче кутија цигари за да ми го испуши.
Не дека се праам џентлмен,али малце е бре кутија цигари,ја на пример би и дал една штека,и тоа West цигари :D
арно шо не пиша родео ке се избрукаше, сега овие на форумот што се студенки од провинција кога ке те прочитаат и без кутија само од задоволство ке ти дадат ...:zelen а за другите да не прајме муабет пошто некој само што ке влезе во студенски дом одма за добредојде му шират нозе...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
Колку сите обожаваме теми во кои се зборува за тоа кој колку каде со кого или за колку се клецал,тоа е ко некоја магија :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Незнам шо е поентата на темата ама воздржан сум xD
Па прочитај ја темата ќе разбереш. Не верувам да си дотолку.

Solstice, шефе ти ги направи студенткиве од провинција сите нимфоманки бе. Со душа чекаат машко да им влезе да му ги рашират нозете. Ма што ти е, кутија цигари ќе даваш...они треба да ти дадат бре, они се тие кои бараат. Ја разбирам дека има стварно по некоја таква за какви што е темава, ама такви има секаде не само у студентски домови и провинцијалки.
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Ало бе која проституција по студентски домови кои курци кои палци. Сето тоа се приказни на скопски фраерчина шо им дала некој дојдена од провинција и сега се фалат како оделе по студентски домови и ебеле се живо и диво...
Ма немој . Не вела мдека воопшто нема секс ама дека не е така како шо мислите.. Пробајте да живејте во некој студентски дом и ке сфатите колку имате грешна претстава за тие места ..
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
За проституцију незнам дали се дешаа, али у Штип у интернат и студенски знам дека е имало кецажа на кило
been there... : )
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ако имаш што си седнал ваму на форум и солиш памет?
Бобо срам те било да немаш живот,тууууу |-(
Пази тоа, сарказам може да е.


Иначе Solstice, сеа ќе кажеш у кој студентски оставаш штеки? Не за друго, да се организираме да им отидеме у поход на провинцијалкиве. А сезона на парење нешто имаат или кога било шират ноги?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МериСелест

Podem

Староседелец
15 февруари 2012
363
356
1,063
300.000.000 BC
Не бидете поделени идиоти, ако некој е од скопје не сере златни пари, за разлика другиот НЕ-СКОПЈАНЕЦ.
Кај има поделби муслимани-христијани,патриоти-комуњари, богати-сиромаси и далје, уште тоа фалеше.
Текстот напишан врз база на исфрустриран маалски тиквар, кој верувал дека со тоа што е од скопје ќе ги “реши“ сите што доаѓаат од останатиот дел од околиуната со помисла дека наоколу живеат сите селјачки без никаков допир со мода и технологија што е апсолутно погрешно.Првата корпа, пцуе по блогови и пиши статија.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and konstanca