Преживеан (VIP Survivor )

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
Абе ова машките да ти се плашеле повеќе од женските :rofl Тој едниот се посра цел кога му рекоа жаба имаш, овој другиот од инсект :rofl Не дај боже да им излезе крокодил ќе го преплива цел окен и ќе постигне светски рекорд (happy)
 
  • Like
Реакции: The puss in boots and Selma

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
За да одиш на Приживеан нели треба да си физички и психички спремен? Гледам повеќето се манекенки/модели/водители. Гледав и денес малку еден вика јас сум белградско дете на бетон раснето, па повеќе сигурно немаат одено на село...
Тоа е мое мислење, не значи ако се манекенки нема да се снајдат.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
За да одиш на Приживеан нели треба да си физички и психички спремен? Гледам повеќето се манекенки/модели/водители. Гледав и денес малку еден вика јас сум белградско дете на бетон раснето, па повеќе сигурно немаат одено на село...
Тоа е мое мислење, не значи ако се манекенки нема да се снајдат.
Којзнае и дали ги тестираат пред да ги пуштат таму. :rofl
 
  • Like
Реакции: Selma

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Жаре и да тупит, мислам дека знае да тупит на српски. Ем е постара генерација, Југославија биле, знаеле српски, ем пее српски песни, бар знае нешто. А Александра бар не се мачи, зашто според мене е тапа глупа и веројатно не знае српски па не сака да прави гафови ;)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Жаре и да тупит, мислам дека знае да тупит на српски. Ем е постара генерација, Југославија биле, знаеле српски, ем пее српски песни, бар знае нешто. А Александра бар не се мачи, зашто според мене е тапа глупа и веројатно не знае српски па не сака да прави гафови ;)
Јас сум на македонски да си зборат, но кога некој од нашите се потрудил на српски да каже и овие нека се потрудат на македонски. :D Поарно нека си ќути ако не знае отколку да се глупира. :)
 
  • Like
Реакции: The Tramp