Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Гледам нема нешто за "сеир" каде да отвараме или Играчница каде би можеле ние члeновите да се забавуваме преку така наречените форумџиски игри. :)

Гледам фали и Економија
 

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Функционалноста и прегледноста ќе се подобрат ако има модератори. Секој нека си има своја категорија или свој подфорум и нека си се грижи за него, за теми, за грешки, за офф топици. Така повеќе луѓе ќе завршуваат работа која сега е на еден или двајца админи.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Или имаш утнато при внесување на мејлот, или немаш избрано Надгледувај ја темата и добивај известувања по е-пошта.

Можеш да провериш кои теми ги надгледуваш тука:
http://forum.crnobelo.com/watched/threads
Не другар, не стига. Иначе да подесено е за да ми стига на маил. Иначе по регистрацијата стига ли маил за потврда ? Дека ни тоа не сум добил..
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Не другар, не стига. Иначе да подесено е за да ми стига на маил. Иначе по регистрацијата стига ли маил за потврда ? Дека ни тоа не сум добил..

Сега за сега не е неопходна конфирмација за регистрација.
Во тој случај провери мејлот дали го имаш добро внесено.
Друг се нема пожалено
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Сега за сега не е неопходна конфирмација за регистрација.
Во тој случај провери мејлот дали го имаш добро внесено.
Друг се нема пожалено
Нема а и така не ебитно. Дека сум на MSN сум логиран така да кога некој ќе напише/цитира/пп да видам одма ама ете може и вака. Иначе очекувам подфоруми; Историја, Животни, Мистерии доколку е можно. За други сугестии понатаму.