Прашања и помош околу мобилни телефони

Gabriela

Активен Член
19 февруари 2012
149
139
43
26
images
Може да ми објасните што има овој телефон дали мож да се краде нет.:DКолку мегапиксели има.:D
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Имам нокиа x2-00 и гласен ми е телефонот уживам во гласна музика,ама кога слушам на слушалки воопшто не ми вади квалитетен звук..многу е тивко и си имам проверено дали на некои песни ми е така АМА не..на сите ми е многу тивко...Има нешто што може да се направи или...:eek..оти знам на другарками телефонот самсунг ,се внесуваа некои кодови шифри не знам таму шо и погласен и бешее:)