1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Помош за проектни задачи/состави/писмени

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Marrie, 16 февруари 2012.

 1. Gelco

  Gelco Нов член

  Зачленет на:
  21 мај 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ке ми треба да напишам писмена од 6 стлба ако има некој нешто на следниве теми:

  - Чичко Горио
  - Печалбарството меѓу двете светски војни
  - Поезијата на кочо рацин
   
 2. ma4792

  ma4792 Нов член

  Зачленет на:
  9 октомври 2019
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здраво.
  Ве молам доколку сте во можност да ги пополнете следниве податоци, вашиот идентитет е потполно анонимен, а податоците и резултатите ќе се користат за истражување од областа на психологијата. Пополнувањето на прашалниците трае максимум 10 минути.
  Истражувањето е за партнерски односи.
  Фала многу.
  https://docs.google.com/forms/d/1pj...FWMixrTHd_py9PZphl-aS9Cds8XU_ECTqMlh6XQ4E023Y
   

Сподели: