1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Помош за проектни задачи/состави/писмени

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Marrie, 16 февруари 2012.

 1. Babygirl21

  Babygirl21 Нов член

  Зачленет на:
  10 јуни 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Дали може некој од вас да ми напише состав некој за туризмот, патувањата околу светот, запознавање нови луѓе, нови култури итн јас имам нешто мое ама ми фали уште малку да го завршам :)
   
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Барај го @Saladin
   
 3. Babygirl21

  Babygirl21 Нов член

  Зачленет на:
  10 јуни 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Не можам да му пратам порака, не знам зошто а баш ми треба за до вторник да ми е напишано :)
   
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Биди упорна, многу го бараат:giggle
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Babygirl21

  Babygirl21 Нов член

  Зачленет на:
  10 јуни 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Тешко, тешко :)
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Знам.
  Затоа засукај ракави, барај по интернетов и пиши си сама(y)
   
 7. Babygirl21

  Babygirl21 Нов член

  Зачленет на:
  10 јуни 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Барав нема, си пишував и мое ама ми фалат зборови дека за завршна од 250-300 требало, ама ќе се снајдам ај ако не у август
   
 8. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Побарај нешто од шетањето по светот со Берта Додевска на пр.
   
 9. Babygirl21

  Babygirl21 Нов член

  Зачленет на:
  10 јуни 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  1
  Здраво, има ли некој што ќе може да ми каже 4-5 реченици за модата т.е за шминка, за стил на облекување, модни додатоци итн, нешто како краток состав во врска со модата?
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  А што бидна со темата за туризам!,
   

Сподели: