1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Gelco
Последна активност:
21 мај 2019 во 18:42
Зачленет на:
21 мај 2019
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
22 ноември 2001 (Возраст: 17)

Сподели:

Gelco

Нов член, Машки, 17

Gelco последен пат беше виден/а како:
21 мај 2019