1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилени филмови

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Selma, 28 февруари 2012.

 1. Ranta

  Ranta Истакнат Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2015
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  27
  Human
  Home
  Planet Ocean
  The Wolf of Wall Street
  Пиратите на Карибите
   
 2. Pisces

  Pisces Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 јули 2016
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  40
  The fault in our stars.
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  203
  Допаѓања:
  124
  Lucy
  Tres Metros Sobre El Cielo
  8 Mile
  Southpaw
  Tengo Ganas De Ti
  A Walk To Remember
  Letters To Juliet
  Sweet November

  Imam uste ama ne mi teknuva momentalno , ako se setam ke dopolnam
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
  Вчера го начекав на Fox Movies. Еден од омилените ми беше, ама сум го заборавил, вчера кога го начекав не знаев што е филмов, ко првпат да го гледам. :)
  Добро филмче сепак.
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Shutter island
  The great Gatsby
  The departed
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Сам дома,глуп и поглуп
   
 7. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  203
  Допаѓања:
  124
  SUICIDE SQUAD ,FAST & FURIOUS od 1 do 7 ..
   
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,731
  Допаѓања:
  761
  The Mist 2007
   

Сподели: