1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилена боја за автомобил?

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од Maks, 9 март 2012.

 1. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
  Бордо со црни фелни.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  206
  Допаѓања:
  130
  Темно сива мат , црна мат , бела сјајна , црна мат со бордо мат детали ( на пример ентериер на кола , браници , фелни ) . Темно сива мат ми е новата омилена боја на кола , откако во маало некој паркорал кола со таква боја . Ау . Ми остана во памет .
   
 3. Danzl

  Danzl Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2018
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  17
  Црна или сива :D
   
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Сива металик најубава за одржување во прашината на Скопје.
   

Сподели: