Од каде дознавте за форумов?

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
35
Неготино
од една моја добра пријателка која порано многу се дружела со вас,но се случило нешто и сега не е на форумов (таа не ми го знае никот и нема ни да го дознае)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
од една моја добра пријателка која порано многу се дружела со вас,но се случило нешто и сега не е на форумов (таа не ми го знае никот и нема ни да го дознае)
Да бидиме реални- кажи кој ти е стариот профил, не туку не лажи овде дека си моника хармоника.
 

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
35
Неготино
реално прв профил ми е на овој форум,и немам никаква потреба да лажам,ако со нешто сум ве натерала така да мислете извинете:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Од сестра ми

реално прв профил ми е на овој форум,и немам никаква потреба да лажам,ако со нешто сум ве натерала така да мислете извинете:)

Истото сакав и јас да го кажам.И јас ќе кажам извинете што сум ве натерала да мислите дека немам 26 туку двојно помалку.Инаку од сестра ми дознав за овој форум.
 
Последна промена од модератор:

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Нешто читав на главната страна,на порталот и така
 

atala

Староседелец
28 октомври 2014
16
13
1,013
40
Сега и Овде
Од еден друг форум на којшто прво се зачленив дознав дека одредени членови пишуваат и на овој форум и тоа ме заинтересира да видам за што,всушност,се работи,па потоа и на фејсбук видов линк од сајтот на страната на ЦрноБело и видов дека и на страната и на форумот има интересни содржини за читање и за дискусија и затоа и јас одлучив да се зачленам и да пишувам на овој форум.:):cool: