Облека за матура за момци

Selene

Модератор
6 јуни 2012
719
1,867
1,103
Па не знам, ако има латентно нешто во некого...
Мене облека не ме асоцира на геј, однесување ме асоцира. Дејвид Бекам е најскоцканиот маж на планетава земја, нормален е колку што знам, 4 деца има. Wentworth Miller не се облекува по најнова мода, па геј е.
Секој со перцепцијата за нештата.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Еве и јас за 2 години матурант ќе бидам:cool: планирам да носам палто, маичка по кратки, панталони и патики
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
@Söldner, @Mjölnir - Стави гу овуј слику ради тој што не најде бољу може едино некоја по шарена кошуља. Куде нас у Куманово голем дел од матуранти су биле овакој облечени. Евентуално раслични бое на панталоне и сакоа, нешто искомбинирано у тј стил.