1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

На кој начин планирате да ја запросите вашата идна сопруга?

Дискусија во форумот 'Свадба' започната од Hip.Hop_MKD, 24 февруари 2012.

 1. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Ех The Mayor среќна е таа твоја идна сопруга... :) Секоја чест за идејава,многу креативно од твоја страна...можеш да додадеш плус едно шише вино + две чаши за да наздравите за убавиот момент кој верувам дека долго ќе се памети,особено од нејзина страна :)
   
  На The_Mayor и Ана-Каренина им се допаѓа ова.
 2. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Една и единствена цел имав- да се зголеми креативноста на форумот, без разлика од кој аспект се согледуваат работите.
  Скоро сите мои постови се долги, а кога ќе читам како некоја сликовница да разгледувам. Апелирав и до администраторите, поготово за тие што сакаат да отвараат теми како треба да изгледа.
  Немам забелешки за форумов, сите членови се позитивни, само кога сакам да прочитам нешто непостои начин.
  Секоја чест на исклучоци.
  Во овие теми е задоволство да се прочита замислата на секој член.
  Имам премногу обемна замисла на темава, но нема да се бламирам да пишам цели реферати, додека не прочитам некоја замисла слична на оваа.
  Еве ти предлагам предизвик, креирај тема каде обемно ќе ги искажеме своите ставови на висок стил, со позитивна содржина, и таа тема да ја направиме најубава на форумов;)
  Поздрав и секое добро. Уште еднаш од срце ти благодарам.:)
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Благодарност и до тебе Мила.
  Еден комплимент за името. Прекрасно и мое најобожувано.
  Пишував книга во овој стил како љубовен роман, пренатрупан со современа лингвистика, вметнати се психологија, љубов, религија, метафора за историски настани, квази реторика цитирана од најбламираните ликови во денешницава , како и мудрости зен теории, медицина пренесена преку љубовта, мистика, хајтизам базиран врз материјалните добра и правиот допир на нематеријалните блага..... и така натаму....и така натаму................ И погоди што?

  Главен лик е Мила:)


  Прашањето зошто не продолжиш?
  Од социални обврски немам време да пишувам:(, но верувам дека ќе ви се допадне од причина што постои и форумската идеологија и речникот на кој е пишувана не е само висок стил постојат и супериорноста на форумските цитати, и ако испадне да ја завршам, јавно ветувам дека ќе ве поканам на промоцијата. ;)
   
  На Мила К. и JaMi им се допаѓа ова.
 4. TheCat

  TheCat Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  379
  На видикон? :)
   
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  додека сонува кошмари.....да знае дека има и полошо
   
  На Aaliyah му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Не знам кој го викаш видик, иначе за патот накај Рамне е местенцето.:)
   
 7. Mermaid

  Mermaid Полноправен Член

  Зачленет на:
  25 мај 2012
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  25
  Би сакала да го посетам тоа место :) Преубаво си го опишал
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Ќе приредам спектакл на плоштад. :rofl Ќе го памети тој ден до крајот на животот. Не знае што ја чека.
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Не знам како ке биде, али јавно нема да биде сигурно барем сега за сега така ми е мислењето, ако го сменам ке знаете ке ме гледате некој ден на телевизија. хаха :D
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Ако играм кошарку за Партизана, на некое финале кт би играле ако победимо, ако ми дадев Гробари земаја би га њин мегафон и пред пуну салу сс навивачи и играчи би гу запросија. Хала пионир собира около 9000 иљаде душе такој да никад нема да га забрави тој.
   
  На TIGERWOMAN31SK и Gemini им се допаѓа ова.

Сподели: