1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Mermaid
Последна активност:
18 јануари 2013 во 10:14
Зачленет на:
25 мај 2012
Мислења:
42
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
8

Следачи 1

Локација:
Скопје

Сподели:

Mermaid

Полноправен Член, од Скопје

Mermaid последен пат беше виден/а како:
18 јануари 2013