Најубав маж на светот (со фотографија)

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
38
Ова гејчево?
Абе ја сум за него Ален Делон :D
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,132
1,133
Ова гејчево?
Абе ја сум за него Ален Делон :D
Ааа гејче.. Чек, си го пробал?!
:mstickle (hug)
Се шалам :)
Пс да си го кажам човекот кој од 15 год ме освојува..

justin-timberlake-boyu-620x350.jpg
588ad557-b72e-4952-8fe5-23ddea5ea2e1.jpeg
MTE5NDg0MDU0NzIxNDMxMDU1.jpg

Вакво дете мајка еднаш раѓа, втор пат абортира ;)
 
Последна промена:

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
84271.jpg Вауууууууууууууууууууууууууууу.....грабни го и бегаааааааааааааај(inlove)
 
  • Like
Реакции: corki