1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Најубав маж на светот (со фотографија)

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од melpomena, 27 март 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Единствена љубов која никогаш не избледи :D
  Ricardo Kaka
  [​IMG]
   
  На FallenAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Во последно време почнав да ги загледувам момците со посветла коса, за разлика од порано кога исклучиво ги сакав црнокосите мажи.
  Felix Kjellberg (PewDiePie)
  [​IMG]
  10 мин барав содветна слика од него, затоа што на сите има направено фаца :D
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  Colin O'Donoghue :sreken

  [​IMG]
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
 5. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  [​IMG]

  Мојата прва и сегашна телевизиска љубов
  Бранислав Лечић(inlove)

  [​IMG]
   
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Се осеќам ко тинејџер со сликиве што ги лупам, али морам! Фацката, стилот, погледот.... damn.

  article-2109709-1201A6E9000005DC-34_964x539.jpg
  810f4f5687936b8bf132c99477a86305.jpg tumblr_lu5oexQstV1qf6jy9o1_500.jpg tumblr_mdt96pykfT1qcpi8uo1_500.jpg tumblr_mhgj97gO5o1qky17lo1_500.jpg ab40dfe1cd1276013ad67cdece905dcf.jpg d4a1141867ffe129e90bc55ad4ee222b.jpg tumblr_lsbljkt7hk1qcs4zto1_500.jpg tumblr_ma01vodURd1qcmz51o1_500.jpg tumblr_mkqk7nleUy1qkuou9o1_500.jpg
   
  #136 MissChievous, 22 март 2015
  Последна промена: 21 април 2015
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Знам дека е за еднина работава и до сега имам коментирано 2 пати, но морам да се навратам пак. :zelen

  8.png
  10.png 48.png 15.png 20.png 29.png 31.png 35.png 42.png 44.png
   
 8. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  #138 MATEJA, 31 јануари 2016
  Последна промена од модератор: 31 јануари 2016
 9. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  [​IMG]
  Gabriel Macht на пример..
   
 10. Xenia

  Xenia Староседелец

  Зачленет на:
  4 април 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  85
  Очи боја милост:sreken - Ian Somerhalder
  sdfedv.jpg
  ian-somerhalder.jpg
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: