Најубав маж на светот (со фотографија)

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Не дека е некој маж, ама мене ептен ми е убав, па и нема да згрешам ако кажам дека поубав не сум видела. :p Сакам и јас еден ваков :(
428743_250281995047610_1882519512_n.jpg
Icon-magazine- footballer-dolce-and-gabbana-stephan-el-shaarawy-04.jpg
417067_244072432335233_1232018928_n.jpg


10014908_252334501618355_7942793557602488791_n.jpg
 
  • Like
Реакции: alba, Aleksis and melpomena