Најубави нозе

Selene

Модератор
6 јуни 2012
720
1,865
1,103
Имам кажано и во друга тема. За мене синоним за женска убавина е Бар Рефаели. Поубава нога јас немам видено.
bar_refaeli_legs_crossed.jpg


bar_refaeli_sexy_legs.jpg


Bar%20Refaeli-20110926-21.jpg
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
720
1,865
1,103
ИМАМ ЕДНА ИДЕА
ај сите форумџики нека си стават слика од своите нозе...
нека ги сечат сликите и само нозете па да видиме...:igra

Многу убавина на едно место ќе се собере, така да, подобро не:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kitty

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Абе ставете некоја нога да видиме, од овие погоре 90% се изнагледав на Фотошоп :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Најдобри нозе во Македонија, Балканот па и пошироко Марјана...да не барам слики гледајте Танц со звездите :D Така ли е parvati
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Furby

Полноправен Член
26 јуни 2013
96
92
18
32
нејчам слаби нозе и од нив да му излегува коските и жилите.
Сакам долги , прави со мали бутчина(inlove)