Најубави нозе

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Мажите и жените имаат различна перцепција за гледање на нештата. Кога се работи за женските нозе мажите сакаат обликувани, цврсти нозе, а жените сметаат дека се поатрактивни ако имаат тенки и слаби нозе. Еве ја листата на ѕвезди со најубави нозе на светот според машкиот свет:
1. Џенифер Анистон​
najubavite_noze_aniston.jpg
2. Камерон Дијаз
najubavite_noze_cmeron_diaz.jpg
3. Елизабет Харли​
najubavite_noze_liz_harley.jpg
4. Ева Лонгорија
najubavite_noze_longoria.jpg
(преземено од црнобело)
Кои според вас се најдобите нозе?
 
  • Like
Реакции: Gemini and Hexasto

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
270
204
1,043
ќе се согласам за Елизабет Харли
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
обожаам нокчиња Ч ) поготово ако су обвиткани сс секси хулахопку ммммммммм
идеална структура на секси нокчиња ти е полусочна варијанта на меки мускулчиња и слаби кoшчиња : )
според мене најубави нокчиња има никол од пусикет долс Ч )
images.jpg
 
  • Like
Реакции: Гонзо and Hexasto

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,130
1,066
113
Скопје
www.statik-group.com
Најубави фотошопирани нозе или она природна висока нога?

Овие горе барбикиве не ги признавам за девојки со убави нозе а камоли со најубави :)
 
  • Like
Реакции: LoveDealer

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Бриџет Нилсен, стара дооообра глумица..