Нафтена платформа

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
хахахахааааа колку се плаќа од саат? слушај,мене за да ме навредиш ти треба многу.
па незнам, не сам запознаен, али знам дека професионални порно актерке зимав од 10 000 евра до 30 000 евра годишно, а за аметерке појама неам
 
  • Like
Реакции: TIGERWOMAN31SK

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
ај за 500 евра месечно ке се сложам :D ама под мои услови
аа 500 евра месечно, можеби после 1 или 2 години, додека да те запознаат и да видат дали си "вешта", претпоставувам така оди бидејќи луѓето во мкд немаат многу пари хД
 
  • Like
Реакции: TIGERWOMAN31SK

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,274
1,911
1,123
Kumanovo
Друже може живот да оставиш тамо.
У сваку работу има ризик. Куде нас викав .. или к*р до крај, или душа у рај. Свакако ќе се спасиш од сиромаштију, такој или онакој :D
 
  • Like
Реакции: Hkakashi and TIGERWOMAN31SK