Нафтена платформа

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
да бев машко ич не се мислам и на платформа и у авганистан секаде би отишла
Јас да би бил женско, со сите би се е:cenzuraела, и ќе заработам исто толку пари, ако ме сфати.

Извинете за оф топикот
 
  • Like
Реакции: TIGERWOMAN31SK

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
699
93
и да се еб** треба да имаш клиентела,има повеке фактори у тој бизнис неможе така хахахаа
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
На нафтена платформа, никад не би работел. Да си го ризикувам животот, не фала.
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Немој така со постари од тебе. :x :biggrin
онакој на заебанцију бе па ти, ептем си на крај на срце :banghead
надам се девојче не се увреди, ако се увредило нека ме пријави да га избришев коментар
 
  • Like
Реакции: Marick14

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
онакој на заебанцију бе па ти, ептем си на крај на срце :banghead
надам се девојче не се увреди, ако се увредило нека ме пријави да га избришев коментар
Знам дека е на заебанција де. :D(y)
 
  • Like
Реакции: Hkakashi