Музички вести | Црнобело Форум

Музички вести

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,632
113
Македонија
http://kurir.mk/magazin/scena/68333-FOTO-None-na-brod-si-najde-crnec
Од сликите кои што ги има ставено на нејзиниот Фејсбук профил можеме да зебележиме дека пејачката веднаш си нашла интересно друштво. Се уште не е познато дали црномурестото момче од сликите и е нов пријател од брод или нешто повеќе од тоа.
Инаку Ноне се одлучила да замине на брод за да работи, поради тоа што кризата ја зафати и македонската естрада.
Весникот „Вест“ објави дека Ноне на брод ќе работела во парфимерија, а во слободно време ќе пее и ќе ги забавува гостите што крстарат. :rofl:rofl:rofl...ама музички ѕвезди имамеееееееее а загусти на брод идат да работат :rofl:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,270
9,112
1,683
ако е вистина.......би тркнал

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ludaca

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,016
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
SIXTYNINE RECORDS ВИ ПРЕТСТАВУВА:

HIDEOUT - "PARADOXIA" ПРОМОЦИЈА НА ДЕБИ АЛБУМ + ПРОМОЦИЈА НА СПОТ за песната "When I..."

КАБАРЕ MCM
25.05.2012
20:00 - 00:00
ВЛЕЗ БЕСПЛАТЕН!

ВАЖНА НАПОМЕНА!!! ПРОМОЦИЈАТА ЌЕ БИДЕ "LISTENING PARTY"!

АЛБУМОТ ПРОМОТИВНО ЌЕ СЕ ПРОДАВА ПО ЦЕНА ОД 100 ДЕНАРИ!

Дојдете и поддржете!

 
Последна промена: