Моментално гледам

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Моментално строго сум на Forensic Files и The Queen's Gambit.
Family Guy и South Park редовно ги гледам одново и одново. Секогаш ми се смешни.
 

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Како старееме, така сакаме да си копнеме во детството, за наша среќа технологијата е некогаш и на наша страна:)

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Документаркава. Прв пат слушам за случајов, но е причина плус зошто Америка ми станува само поодвратна.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Документаркава. Прв пат слушам за случајов, но е причина плус зошто Америка ми станува само поодвратна.

Ова е интересен случај имам чак пишувано на блогот за ова, јака секта која 51 ден се држела во борба со ФБИ и остали, имаше снимки каде загинаа неколку специјалци на почеток, па видеа од лидерот ранет како праќа видео-порака до светот, неверојатна прича :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
The Circle USA - сосема за лабавење мозок. Интересна им е замислата, а и водителката е смешна.
Сосема доволно за едното око да ти е на екран, другото на пасење.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno