Моментално гледам | Црнобело Форум

Моментално гледам

Iris*

Староседелец
30 јануари 2014
840
1,429
1,103
Нај закон драма во изведба на Охридскиот театар, за квалитетно смеење. "Ај да не ве карам сега тука пред мене" ви препорачувам на сите да ја гледате :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: İncognito and Prashina

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
Трагично е тоа што ни една македонска тв го нема откупено, па мора да се гледа на Спорт Клуб (ако глеаме од позитивна страна добро е тоа што не треба да ги слушам македонските коментатори..)
$