Моментално гледам | Црнобело Форум

Моментално гледам

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Elizabeth I queen of England.

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Гледам за првата дама на Америка, Меланиа Трамп, на Васко Ефтов емисијата на канал 5......Навистина е прекрасна елегантна жена, можам само да и позавидам:)