Мисла која ви се мота во моментов низ главата... | Црнобело Форум

Мисла која ви се мота во моментов низ главата...

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
што ќе беше ако не направев некои работи(грешки)
Немаше да научиш од нив и ќе беше посиромашна во искуство на животната школа :)

Извини што ти се вмешав во мислата,но морав:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mistery :) and Scars

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,412
1,103
Колку и да сакаш некому да помогнеш , нема да успееш. Зошто ако самите не сакаат да си помогнат, напорот на луѓето околу нив е џабе.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,513
1,183
Big Sur
Веќе не можам ни на хартија да се искажам без да мислам дека ги распостелувам сите слабости на тацна, откривајќи ранливи точки.
Иритира. |-(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BlackTulip and Lena

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Да читам книга или филм, книга филм, или форум , книга.. филм.. форуммм :sleep