1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Менструални болки

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од efederer, 9 март 2012.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  389
  Допаѓања:
  134
  И јас имам болки за време на циклусот. Не можам да седам. Што да правам, освен апчиња?
   

Сподели: