1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Лични фотографии од вашиот град

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од JaMi, 15 март 2014.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  1 2.jpg 2 2.jpg 3 2.jpg 4 2.jpg 5 2.jpg 7 2.jpg 9 2.jpg 10 2.jpg
   
  На Mnogo Bitno, Electra и Y1K991 им се допаѓа ова.
 2. belabelina

  belabelina Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 ноември 2014
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  25
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Urbanism 38.jpg Christmas decoration.jpg Skopje snow 1.jpg Skopje snow 2.jpg
   
  На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
 5. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Фоткиве ми се од пред 2 недели и ги сликнав додека си ја поминував секојдневната рута, чисто онака зошто ми се допадна раздвиженоста на луѓето, не ни застанував, само клик, клик,... Морам некој ден со апаратот специјално да се изнасликам вистински.

  1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png
   
  На Mnogo Bitno, Aristokrat, Electra и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Требаше да бидат панорами, но...
  WP_20150303_16_19_18_Pro.jpg
  WP_20150303_16_19_21_Pro.jpg
   
 7. TheCat

  TheCat Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  379
  Мисљам сликава све си кажвит IMAG2624.jpg
   
  На Lena, Saladin и belabelina им се допаѓа ова.
 8. belabelina

  belabelina Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 ноември 2014
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  25
  На TheCat му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  image.jpg
  Вчера вечер- дожд(rain)
  image.jpg
  Вчерва- снег:confused:
   
 10. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Бев на фудбалски натпревар од Трета лига- Југ:biggrin
  И така, бидејќи не ми беше интересен фудбалот, а врнеше, сакав да видам дали можам нешто да сликам низ капка дожд, ама не ми успеа баш. Инаку прикажана е навивачката група "Мајмуни", дваесетмина, ако не и помалку беа.
  image.jpg
  На полувремето...
  image.jpg
  Реакција на играчите и дел од управата поради несанкционирање на прекршок.
  image.jpg
   

Сподели: