Лични фотографии од вашиот град

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,530
14,439
1,683
Таму каде што треба
bc8ed1d78e245f1e5d85647497445d5d.jpg
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Фоткиве ми се од пред 2 недели и ги сликнав додека си ја поминував секојдневната рута, чисто онака зошто ми се допадна раздвиженоста на луѓето, не ни застанував, само клик, клик,... Морам некој ден со апаратот специјално да се изнасликам вистински.

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Бев на фудбалски натпревар од Трета лига- Југ:D
И така, бидејќи не ми беше интересен фудбалот, а врнеше, сакав да видам дали можам нешто да сликам низ капка дожд, ама не ми успеа баш. Инаку прикажана е навивачката група "Мајмуни", дваесетмина, ако не и помалку беа.
image.jpg
На полувремето...
image.jpg
Реакција на играчите и дел од управата поради несанкционирање на прекршок.
image.jpg