1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Лични фотографии од вашиот град

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од JaMi, 15 март 2014.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Да напоменам тука, следен пат кога прикачувате слики, ако ставате повеќе од една слика, ставајте ги во спојлер, инаку многу споро се отвараат и го оптеретуваат процесорот оти се со голема бајтажа.
  IMG_2154.jpg
   
  На Lena, Ditto+Maker, Electra и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  IMG_2199.jpg
   
  На Ditto+Maker и Lena им се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Максим Горки.jpg
   
  На Хептаграм XI, Lena и Saladin им се допаѓа ова.
 4. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  image.jpg
   
  На Prashina, Saladin и Lena им се допаѓа ова.
 5. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  [​IMG]
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  761
  Допаѓања:
  1,287
  IMG_20161120_111702.jpg
   
  На İncognito и Prashina им се допаѓа ова.
 7. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  761
  Допаѓања:
  1,287
  IMG_20170211_115003.jpg
   
  На İncognito и Prashina им се допаѓа ова.
 8. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  20170225_083907.jpg
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  761
  Допаѓања:
  1,287
  IMG_20181223_153549_746.jpg
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: