Лични фотографии од вашиот град

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Да напоменам тука, следен пат кога прикачувате слики, ако ставате повеќе од една слика, ставајте ги во спојлер, инаку многу споро се отвараат и го оптеретуваат процесорот оти се со голема бајтажа.
IMG_2154.jpg
 

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
16387151_193399254469911_7111625203101831360_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin