Лига на Шампиони и Лига Европа 2015/16 & 2016/17

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
Кое утакмичиште :frantic
Штета шо постои ова дебиластото правило со гол во гости, сеа Кутињо ја уби утакмицата...
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
Ван Гал со измениве како лик со специјални потреби, бекот го менува :facepalm2 Мојс не правеше вакви киксови.
Штета што не дадоа на крај гол од контрите, ќе се заокружеше едно фино тепање на Олд Трафорд ама и вака е јако :kafe
Милнер цар крал и император(party)
 
  • Like
Реакции: Struggler

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
788
1,133
Skopje
ESPA-A_FUTBOL_LIGA_BBVA.jpg
Реал и Сити први полуфиналисти :kafe
 
Последна промена од модератор:

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
Реал и Сити први полуфиналисти :kafe
Фан на Реал си?

Инаку очигледно Сити баталија ПЛ оваа сезона и Пелегрини како лебедова песна на островот ќе се обиде да догура до крај во ЛШ.
ПСЖ очај на реваншот.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
Тоа се тие митски утакмици, :frantic:frantic:frantic:frantic:franticразбудени духовите од Стамбол 2005, Дејо Ловрен:unsure:frantic:eek: со гол во судиско за 4-3 од наводно недостижни 1-3.
Малку е да се каже утакмичиште или било што, гол пред копот во 90+ за пласман.
се надевам дека ја гледал @Altaïr, штета што го нема последнов време :(
 
  • Like
Реакции: existence

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Нека си биде оваа и така само ние сме. Се спасивте на крај иначе, бод си е бод, кој ти го дава.
Сега @Outrider кога ќе дојде нервозен што Селтик прими 7 гола. :)
 
  • Like
Реакции: Outrider