Лига на Шампиони и Лига Европа 2015/16 & 2016/17

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
PRAYFORCELTIC :(

Најголем пораз во било кој европски куп било кога и најтежок пораз на било која шкотска екипа во било кој еуро куп било кога. Роџерс брка рекорди. Тоа се тие ролеркоустер ситуации, од онаа саботата до оваа денес :mad:

Ќе отвараме нова тема или оваа?

Псж вечерва дајверишта со тапија. Судијата катастрофа. Рандом банкар не може да биде судија.
На лајвскор само видов, зошто го исклучиле Жиру?!
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Жиру се степа со Верати и си лапнаа втор жолт и двајцата. Ќе јаде воспитни Жиру, 30 минути не поигра и црвен изеде.
 
  • Like
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
Мака ми е што не можам да видам хајлајтс од Арсенал, ако компјутерот не е во можност, остануваат ретардираниве телевизии на чело со државната :facepalm2

Лестер разара :cool:
 
Последна промена: