,,Лечење на сите болести'' кај Весна

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Гонзо ништо нема да ви препише, само ке ви тера да зинете...
Диши диши.... зини зини зини апни апни лижни.... : )
 
  • Like
Реакции: МиГ 21 and violetmoon

Believe

Активен Член
30 јануари 2013
108
141
43
Лечам од разни болести еким :nerdЛечам од разни болести Лечам од разни болести еким :nerd еким :nerd :rofl
 
  • Like
Реакции: violetmoon

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Ми се ближи апсолвентската....докторке помагај за фустан (да купим или да шием) и фризура да си одберем :)))
симптоми: неодлучност, паника, страв, и све со мучнина поврзано кога ќе се спомене апсолвентската.
За матура имав прилично тешко искуство па сега не сакам пак да се спремам 5 до 12. :)
Фала однапред.
Треба книшка и бончиња? :)

Може ова не е за лечење ама сега за сега тоа ми е маката....:(:D
https://www.google.com/search?hl=en&q=rihanna+red+dress+grammy&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&biw=1152&bih=706&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=0JwbUYKhJ43AtAbOu4DIBA#imgrc=l-g1ZjGU0UdDXM:;6SglmY7PSBILbM;http%3A%2F%2Fassets7.gcstatic.com%2Fu%2Fapps%2Fasset_manager%2Fuploaded%2F2013%2F06%2Frihanna-grammy-awards-2013-red-carpet-arrivals--1360545379-custom-0.jpg;http%3A%2F%2Fwww.capitalfm.com%2Fartists%2Frihanna%2Fnews%2Fflesh-ban-grammys-awards-2013%2F;500;450
 
  • Like
Реакции: Oleri and Gemini

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Докторот повторно е на должност.
Пациентите може да влезат.
И немојте да бидете гласни, ме боли главата :facepalm2
 
  • Like
Реакции: violetmoon

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,658
5,737
1,153
Докторот повторно е на должност.
Пациентите може да влезат.
И немојте да бидете гласни, ме боли главата :facepalm2
извинете докторе а во колку часот имав закажано јас:giggle
 
  • Like
Реакции: Arkantos