Која тема? | Црнобело Форум

Која тема?

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
595
825
1,093
Нај глупа тема? - http://forum.crnobelo.com/threads/Адидас-или-Нике.4006/ :sram (една од најглупите)
Нај досадна тема? - Сите поврзани со фудбал ... :rolleyes:
Нај интересна тема? ММмМММмМм Повеќетои се од играчница и мистерија .... На пример : коментар за аватарот на членот над вас :D :D :D :mstickle а од мистерија : Македонски Урбани Легенди ...
Нај корисна тема? .... Незнам ... :unsure
Тема која најмалку или ич не ја посетувате? - Паа изхледа досадните и темите од социологија ретко посетувам ... и исто така од авто-мото подфорум ... :p (wasntme)
Тема која ве нервира?Многу се :eek
Тема за канта? Сите што не привлекуваат дискусија се веќе средени ... :D :D
Тема која се повторува и по 6 пати со различен наслов? :zelen /
Тема која треба да се спои? не ми текнува сега ... :rolleyes: :D
 

Sofija...

Истакнат Член
23 ноември 2012
256
358
363
26
Нема глупа тема
Нема досадна тема
Има интересна тема
Има корисна тема
Нема која најмалку или ич не ја посетувате
Нема тема која ве нервира
Нема Тема за канта
Е тоа не знам -Тема која се повторува и по 6 пати со различен наслов
И ова незнам -Тема која треба да се спои
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,513
1,183
Big Sur
Леле, морам од душа да си ги симнам овие.
Непребол теми: Слики и видеа од аквариум, Секс у троја, Вагината - клуч за сите врати, Полат Алемдар - Никола Груевски сличности... :frantic
Рисајкл бин е ризница, мајке ми!
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,513
1,183
Big Sur
Леле, морам од душа да си ги симнам овие.
Непребол теми: Слики и видеа од аквариум, Секс у троја, Вагината - клуч за сите врати, Полат Алемдар - Никола Груевски сличности... :frantic
Рисајкл бин е ризница, мајке ми!
Скоро 7 години подоцна, ова се уште најврв темите што минале низ форумов. :D
Пошто доста време копам по Рисајкл Бин, би ги додала и: Како го замислувате вашиот хотелски апартман (????), На кафе кај Мелпомена (имаше една емисија „Во кревет со Фејсбук“ каде гост им беше Вале Гулабица, па ептен ме потсеќа имево на тоа), Дали јадете г**на и зошто?, Кршење чаша, Мажите живеат подолго ако се оженат за млада жена...
Претежно, ако е од Марик или Легионерот, внатре има легендарни прашања и одговори.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider