Која тема? | Црнобело Форум

Која тема?

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Како што има тема кој член,редно е да има и тема во која ке направиме и по една класификација за темиве кои никнуваат секој ден.Троскотот толку брзо не се шири :)
На пример..

Нај глупа тема?
Нај досадна тема?
Нај интересна тема?
Нај корисна тема?
Тема која најмалку или ич не ја посетувате?
Тема која ве нервира?
Тема за канта?
Тема која се повторува и по 6 пати со различен наслов?
Тема која треба да се спои?

И така со ред,се што ке ви текне.

нај досадна тема
http://forum.crnobelo.com/threads/Кој-последен-ќе-коментира-е-победник.3125/page-38#post-119157
Извини хип хоп,ништо лично,ама ми смета кога гледам на насловна кога еден саат неможе да се види друго мислење од другите членови само ради тоа што три четворица членови пишуваат на темава со брзина на светлината :D
 

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
Најглупа: Паа повеќето на Легионерот еве да издвојам :giggle

http://forum.crnobelo.com/threads/девојки-како-вие-би-ја-прославиле-победата-на-некоја-наша-екипа
.2829
/http://forum.crnobelo.com/threads/12-студенти-добија-стипендии-за-студирање-во-странство.3022/
http://forum.crnobelo.com/threads/Лажен-кинески-Ламборгини-за-само-26-000-евра.2935/
http://forum.crnobelo.com/threads/Како-на-некого-да-му-ја-ќарите-девојката.312
/http://forum.crnobelo.com/threads/Единица-за-специални-намени-“Волци“.3120/
http://forum.crnobelo.com/threads/Единицата-за-специјални-задачи-при-МВР-на-РМ-ТИГАР.3121/

Би ја додала во истата група и чевличките на пепелашка (puke)

Најглупа:
Ресен (facepalm) прејак вовед
Зошто жените изневеруваат (facepalm)


Имам уште една во листата : голотии на фејсбук :wavespin (facepalm)

Еве уште неколку од мене:
Ако сте вампир кој член би го каснале (facepalm)
Која е најдобра паста за заби?
Слики и видеа од аквариум

Јас да додадам уште неколку во мојата листа..
Пирана
Продавници за риби
Слики и видеа од аквариуми
Дворови (facepalm)

Бела техника и апарати за домаќинство
Мачка (facepalm)

Ареа 51
Автомобил кој работи на вода
Затемнетите стакла носат високи казни

Во истата група:
Кока кола или Пепси, ај ако не фанта или швепс (facepalm)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Како што има тема кој член,редно е да има и тема во која ке направиме и по една класификација за темиве кои никнуваат секој ден.Троскотот толку брзо не се шири :)
На пример..

Нај глупа тема?
Нај досадна тема?
Нај интересна тема?
Нај корисна тема?
Тема која најмалку или ич не ја посетувате?
Тема која ве нервира?
Тема за канта?
Тема која се повторува и по 6 пати со различен наслов?
Тема која треба да се спои?

И така со ред,се што ке ви текне.
Најглупи теми и најдосадни ми се оние во Астрологија, иако и јас отварам такви теми но тоа ми е работа бидејќи таму сум модератор.
Најинтересни теми ми се СДК и Направи сам, добро и може оние натпреварите со слики и наши лични слики.
Досега таму каде што сум модератор највеќе се повторуваа теми со песни за балади.

И да мразам теми кои се од збор до збор копирани и нема ниеден збор од членот, стварно не ги сфаќам тие теми.
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Најглупи: - Трагедија: Момче се обеси од тага по загубената девојка ( и сега што, поарно да има една тема Црна хроника и таму нека се пишува за сите вакви случаи
- Од што боледува вашето домашно милениче ? ( е моето здраво се погоди, без веза ми е темата) има вакви еден куп..

Најинтересни -
СДК , СДП
Специјален поздрав
Папараците
и за Филм

Ќе забораев да кажам Нај Нај омилени ми се во Географија...:D
 

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
697
93
вака кога ке видиш,сите ке кажат по некоја шо не им се свиѓа и ке испадне да нема теми.ама добро е да се има во статистички податоци ова ;)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
вака кога ке видиш,сите ке кажат по некоја шо не им се свиѓа и ке испадне да нема теми.ама добро е да се има во статистички податоци ова ;)
Па затое е отворена и темава,а не за муабети сакам да кажам,сакам да прашам.
И не на секои пет минути да пишуваме по едно мислење во кое нема да има наведено она што бара темата или пак за секоја тема што сакаме да ја наведиме да се става во посебен пост,туку кој сака да класифицира,да си подразмисли и да наведе во еден пост.А тоа не значи дека во наредните денови ако му текне нешто да додаде дека не смее.:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TIGERWOMAN31SK

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Најглупава тема? За да има глупава тема, треба да има и глупав член кој ќе ја создаде. Затоа, ниедна.
Најдосадна тема? Кој последен ќе коментира е победник...
Најинтересна тема? Интересни ми се сите од Мода и убавина(бидејки модата ми е секогаш предмет на интерес) и радо ги читам колумните на членовите.
Најкорисна тема? Фитнес - прашања, одговори, заблуди, совети, мотивација.. Зашто има секогаш нешто интересно и корисно да се сподели.
Тема која најмалку или ич не ја посетувате? Сите теми од Спорт и Авто мото
Тема која ве нервира? Трагедијата во Љубов и секс
Тема за канта? /
Тема која се повторува и по 6 пати со различен наслов? /
Тема која треба да се спои? /
За последните три модераторите не оставаат такви теми за да се споменат...
 

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Нај глупа тема: Прирачник како да легнеш девојка.:rolleyes:
Како на некого да му ја ќарите девојката
http://forum.crnobelo.com/threads/Зошто-немаш-дечко-девојка.2874/page-2#post-106879
Сите копирани теми од интернет

Нај досадна тема: Кој последен ќе коментира е победник

Teма која најмалку ја посетувате: Сите теми од Спорт

Нај интересни: СДК, сите теми во музика, мода и убавина, папараци.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi, 4FUN and parvati