Која тема? | Црнобело Форум

Која тема?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,513
1,183
Big Sur
Big up за темава, па кој не му одговара, нека ја избегнува бе.

Да удрам едно сефте.
Немам конкретни теми според наслов, ама ги имам поделено во категории.

Најглупа тема? Прирачницине и сите теми што се со лижење газиња, мњацки и прцки.
Најдосадна тема? Оние што може со едно да или не да се одговорат, што јадете, што пиете, а имаат по 50 страни, како и оние теми кога ќе се најде некој (најчесто авторот) да напне и да наоѓа опашки на секое мислење само за да му реплицираш и да му се зголеми бројот на мислења за да не му пропадне темата.
Најинтересна тема? Теми од историја, филозофија и психологија. А развиени се таму дискусиите ко aлбански туризам.
Интересна ќе ми стане и оваа тема кога ќе се јават увреџени фаци оти темата им се нашла овде, фацки што не знаат да прифатат конструктивна критика и ќе го сфатат тоа ко лична навреда.
Најкорисна тема? Ниедна посебно.
Тема која најмалку или ич не ја посетувате? Кафе-барот, оние во кариера и авто-мото.
Тема која ве нервира? Не гледам како би можела тема да ме нервира. Може авторот, ако ја поставил без некој вовед, а бара не знам ти каква дискусија и одговори, чисто за лепе очи.
Тема за канта? Сите што се отвараат за некој мутав трач за самопрогласени старлети.
Тема која се повторува и по 6 пати со различен наслов? Темине за секс се пренапнати со исти прашања. Јас сфаќам дека загореле и им е интересно како изгледа да го збрцаш негде, ама гледај порнич, мајке ми.
Тема која треба да се спои? Врска немам. Ако наидам на некоја, друг пат ќе пишам.
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
29
Western Sky, Land of Oz.
Нај интересни : СДК/СДП , Моментално слушам, Хит на денот, скоро сите во форумот историја, литература , Папараци итн :sreken

Најдосадни - Сите во Мистерии....
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Мене ми се најоригинални дел од темите на DarkPassenger
скоро сите теми со фотографиите,ме одмараат и опуштаат скрос,исто темите во психологија и филозофија,без разлика дали учествувам или не..

А ми се бљак теми оние шовинистички,феминистички,од типот мажите,жените...

Затоа имаш на сите тие теми барем по два поста :)

Ми се допагаат темите со колумните,посебно напишаните од Реми и влечките лајнарки на Electra
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Значи дефинитивно неможам да им се изначудам на текстовите во темите со советите,давањето памет,акл и што ли уште не.
И на напишаното од оние кои бараат наводно совет и од советувачите.
Дури често ми изгледа дека оние што наводно бараат совети си играат мајтап со советувачите :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo