1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Колку часа дневно спиете?

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од Trajche, 16 февруари 2012.

 1. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  29
  Лошо спијам :|
   
 2. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Смени душек и перница
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  29
  Друго е...
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Oк..
   
 5. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  33
  7-8 часа најчесто
  порано мн помалце па ваљда затоа глава често ме болеше


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 6. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Ne mozam da zaspijam. Kafe piev pred 5 saati.
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  29
  Се надевам дека ќе се наспијам вечерва
   
 8. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  22
  Скоро ич не спијам или само по 3-4 саати.
   
 9. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,695
  Околу осум часа, тамам си се.
   
 10. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,724
  Допаѓања:
  882
  6 часа - водорамно, иако летно време ми е најтешко да го одржувам ова темпо. Понекогаш доаѓа и под 5 часа... заради изгрејсонце + доцна легнување :)
   

Сподели: