Колку часа дневно спиете?

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
36
128
41
7-8 часа најчесто
порано мн помалце па ваљда затоа глава често ме болеше


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dovefox

Истакнат Член
21 октомври 2018
38
23
108
Скоро ич не спијам или само по 3-4 саати.
 

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Околу осум часа, тамам си се.
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
6 часа - водорамно, иако летно време ми е најтешко да го одржувам ова темпо. Понекогаш доаѓа и под 5 часа... заради изгрејсонце + доцна легнување :)