Кои професии не се за вас?

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
Работи кои вклучуваат контакт со секакви луѓе не се за мене. Едноставно немам нерви кога некој ќе дојде и ќе почне а ова како е, а она, а зошто бла бла бла. Ми пука филмот одма :stomp
 

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
270
204
1,043
Нешто што има врска со мн технологија софтери незз шо таму безвесе работи
 
  • Like
Реакции: Bum-Bum

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Хирург :pomos
Нема шанса...

Или некоја работа со деца ( нека се здрави и живи, ги сакам да ги поиграм петнаесет минути пола саат -ТОЛКУ!)
Ќе треба да ги испуцам.:unsure
 
  • Like
Реакции: LadyInPink