1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кога би можеле, кој дел од своето тело би го смениле?

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Mila Kunis, 15 март 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  шо јес јес, црн си ко џуптин :) :zelen
   
  На Сара.13 и parvati им се допаѓа ова.
 2. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107

  не си нормален :patos убо си е детето, мене ми се свиџа :cool:
   
  На Mila Kunis му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Strumfeta

  Strumfeta Полноправен Член

  Зачленет на:
  20 јуни 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  91
  Забите ... ама ќе биде во скоро време (nod)
  А би можело онака и малце пополна уста да имам, али природно си е природно, никогаш не би вградила силикони на ниеден дел од телото (n)
  Ам да ... би сакала да пораснам уште барем 5-6 цм :giggle
   
  На Ночной охотник му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Simplicity

  Simplicity Нов член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  17
  Можеби кога би имала проблем со здравјето тогаш би променила нешто на себе.
  Како на пример со носот или слично.
  Но сега за сега,не.
  Далеку сум од совршена,но и поимот совршеност е премногу релативен,така да не го гледам задоволството во промена на естетиката.
   
  На the.boy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Само ушите маалку ми се клемпави :zelen
   
 6. Soffii

  Soffii Нов член

  Зачленет на:
  11 октомври 2013
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  23
  Ушињата малку и да ја смалам висинатаа (189 сум :frantic)
   
  На Црвена и Roxelana им се допаѓа ова.
 7. Roxelana

  Roxelana Староседелец

  Зачленет на:
  13 март 2013
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  276
  Не би менувала ништо, но кога веќе треба нешто да одберам би сакала барем малку да сум повисочка, не кој знае колку.
  Друго се си е супер, па и вака ништо не ми фали. :sreken
   
 8. Mladikreativci

  Mladikreativci Нов член

  Зачленет на:
  11 октомври 2013
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  3
  Забите би ги сменил сите зато што секоја недела сум на стоматолог неможам да издржам а за килограмите сам ке се потрудам висок сум 190cm а 70kg многу сум влегол во минус :D
   
 9. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  Не би менувала ништо.
   
 10. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Добро е има и други високи, а ти сигурно си 189 да не си 179?
  Иначе и ја би си скратила од висината и дупло толку од тежината за друго не се ни замарам :)
   

Сподели: