Кога би можеле, кој дел од своето тело би го смениле?

Strumfeta

Полноправен Член
20 јуни 2013
57
91
18
Забите ... ама ќе биде во скоро време (nod)
А би можело онака и малце пополна уста да имам, али природно си е природно, никогаш не би вградила силикони на ниеден дел од телото (n)
Ам да ... би сакала да пораснам уште барем 5-6 цм :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ночной охотник

Simplicity

Нов член
3 април 2013
9
17
3
Можеби кога би имала проблем со здравјето тогаш би променила нешто на себе.
Како на пример со носот или слично.
Но сега за сега,не.
Далеку сум од совршена,но и поимот совршеност е премногу релативен,така да не го гледам задоволството во промена на естетиката.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: the.boy

Roxelana

Староседелец
13 март 2013
134
277
1,063
Скопје
Не би менувала ништо, но кога веќе треба нешто да одберам би сакала барем малку да сум повисочка, не кој знае колку.
Друго се си е супер, па и вака ништо не ми фали. :sreken
 

Mladikreativci

Нов член
11 октомври 2013
5
3
3
29
Забите би ги сменил сите зато што секоја недела сум на стоматолог неможам да издржам а за килограмите сам ке се потрудам висок сум 190cm а 70kg многу сум влегол во минус :D
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ушињата малку и да ја смалам висинатаа (189 сум :frantic)

Добро е има и други високи, а ти сигурно си 189 да не си 179?
Иначе и ја би си скратила од висината и дупло толку од тежината за друго не се ни замарам :)