Кога би можеле, кој дел од своето тело би го смениле?

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Мислам дека е јасно што треба да се дискутира.

Ќе почнам јас: би ги сменила забите,би ги потемнела веѓите,многу ми се светли:sram ушињата малку ми се клапести би ги поправила и би си додала уште некој сантиметар плус на висина:D
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Би ги споила забите и некое килце помалку. :trepka
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Alex M.

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
30
Струмица
Јас тежината малце, некои 2-3 кг. и ушињата ( да не ми се клемпави, не се многу, но сепак се ) :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Висина би појачал, килограми би смалил. И толку нека биде. Како сите исто. :D
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
Би си додал сива маса на мозок уште малце само :D :D

Сериозно би сакал да имам помали уши вајда.Колку и да ме лажат јас би сакал да си ги смалам за 1-2мм.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She