1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Кафич по ваша мерка

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Шмекси, 7 април 2012.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Броз кафе(на партизанска) и Паладиум(на партизанска и во Капиштец).
   
 2. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  91
  Допаѓања:
  34
  кино карпош


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: