Канибализам

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Демек животните немат свест...(worried) Тапа изговор нели?
да .. немале чувства и шо ти знам што уште не .. па добро и тие се живи суштества како нас :) еве не сакам да јадам свинско/пилешко .. сакам да јадам човечко :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
:rolleyes: тешки глупости,ми се згади од темава,односно од она што се изначитав...што се нема да прочита човек..
Не сакам луге во моја близина што макар помислуваат дека можам свесно да пробат човечко месо.
Ме фати страаааФ.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
:rolleyes: тешки глупости,ми се згади од темава,односно од она што се изначитав...што се нема да прочита човек..
Не сакам луге во моја близина што макар помислуваат дека можам свесно да пробат човечко месо.
Ме фати страаааФ.
Сигурно не би те изеле баш тебе :)
и искрено .. за мене не се глупости туку баш добра појава :)
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Баш е интересна „појавава“, да ти е страв да излезеш од дома зашто некој можда ќе е in the mood for fresh meat... |-(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Morticia.

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Баш е интересна „појавава“, да ти е страв да излезеш од дома зашто некој можда ќе е in the mood for fresh meat... |-(
Сепак .. го кажав тоа погоре .. ќе го кажам пак .. таквите личности оддалеку можеш да ги приметиш .. најмногу по нивниот изглед :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Па незначи доколку на некој му се пријаде човечко месо и е во друштво со тебе, дека би ти „рипнал“ и би те изел .. може да го направи тоа на помирен начин т.е. да начека некого на друго .. позатворено место :)
Искрено .. немора да заслужиш .. туку баш таков „див“ напад .. би се приметил оддалеку :) па сигурно нема да бидеш во негова близина :)
Извини не разбрав,јас лично за тебе прашав...значи ми напиша цитирам
Сигурно не би те изеле баш тебе :)
и искрено .. за мене не се глупости туку баш добра појава :)
а сакав да знам,цитирам
Оти мене не?
Тоа би ти било понижување или треба да заслужам?
Како можам да ја заслужам таа чест? (worried)
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Сепак .. го кажав тоа погоре .. ќе го кажам пак .. таквите личности оддалеку можеш да ги приметиш .. најмногу по нивниот изглед :)
Би сакала да знам како? По што се различни од „обичните“ луѓе?
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
не .. не го сфаќај како навреда .. сакав да кажам дека не би морало да те нападне баш тебе, нема зошто да биде понижување :)
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Би сакала да знам како? По што се различни од „обичните“ луѓе?
па искрено .. можеш да го приметиш изразот на неговото лице, сигурно не би седел мирен и да му текне да ти рипне наеднаш, туку сигурно би имал некоја, да речам "rage" фаца :)