Канибализам

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ах шо неможам да те тагнам,а не сакам пак исто да те цитирам,ако добро разбрав ти би јадел свесно човечко место така?
Ете рече сигурно мене ти не би,во кој случај би?
Значи директно за тебе ме интересира :) долар мајмунче бој :D,и смени си го никот,тежок ми е :place
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ах шо неможам да те тагнам,а не сакам пак исто да те цитирам,ако добро разбрав ти би јадел свесно човечко место така?
Ете рече сигурно мене ти не би,во кој случај би?
Значи директно за тебе ме интересира :) долар мајмунче бој :D,и смени си го никот,тежок ми е :place
Копирај го и додај мајмунче напред, ќе се тагира.
Да, би јадел човечко месо, ама не би му залетал на некого и да му сокинам делови од неговото тело, напротив, да знам дека некој сега испоклал дете/мајка/татко .. би отишол и би сокинал од тоа месо :)
Пред некој ден настанот што се случи тука во Неготино, детето што ја искасапи мајка му, едноставно жал ми е што не присуствував на тоа .. ќе имав шанса да си пробам :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Копирај го и додај мајмунче напред, ќе се тагира.
Да, би јадел човечко месо, ама не би му залетал на некого и да му сокинам делови од неговото тело, напротив, да знам дека некој сега испоклал дете/мајка/татко .. би отишол и би сокинал од тоа месо :)
Пред некој ден настанот што се случи тука во Неготино, детето што ја искасапи мајка му, едноставно жал ми е што не присуствував на тоа .. ќе имав шанса да си пробам :)
не се тагнува така,сум пробала
епа ако би скокнал тогаш би бил дури и полош од детето,но тоа си е твое размислување,не се мешам :)
бегам од темава и се надевам дека нема радозналоста да ме донесе овде пак за уште толку повеке да се разочарам од некои работи.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
не се тагнува така,сум пробала
епа ако би скокнал тогаш би бил дури и полош од детето,но тоа си е твое размислување,не се мешам :)
бегам од темава и се надевам дека нема радозналоста да ме донесе овде пак за уште толку повеке да се разочарам од некои работи.
како сакаш :) не би требало јадењето на човечко месо да те разочара, напротив :)
Кажав погоре ќе кажам пак .. јадеме животинско месо и убиваме голем број животни секој ден.
Па можеби ми е доста од животни, сакам да пробам нешто друго :)
И тие се живи суштества од крв и месо, и ние сме исто, па што менува тука ? :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
како сакаш :) не би требало јадењето на човечко месо да те разочара, напротив :)
Кажав погоре ќе кажам пак .. јадеме животинско месо и убиваме голем број животни секој ден.
Па можеби ми е доста од животни, сакам да пробам нешто друго :)
И тие се живи суштества од крв и месо, и ние сме исто, па што менува тука ? :)
Добар апетит.
За мене доста менува.
Можеби грешам но самата помисла ме згрозува.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini and Luckky

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
31
Western Sky, Land of Oz.
Копирај го и додај мајмунче напред, ќе се тагира.
Да, би јадел човечко месо, ама не би му залетал на некого и да му сокинам делови од неговото тело, напротив, да знам дека некој сега испоклал дете/мајка/татко .. би отишол и би сокинал од тоа месо :)
Пред некој ден настанот што се случи тука во Неготино, детето што ја искасапи мајка му, едноставно жал ми е што не присуствував на тоа .. ќе имав шанса да си пробам :)
Сериозно??
 

anonymous

Истакнат Член
1 јуни 2012
11
11
303
30
Еххх читам и се стрвам..Човечко најубаво. Искрено сум пробала и верувајте највкусно е
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Сум си во реалноста, само наведи ми ја причината зошто не би можел ? :)