1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Како дa пoмoгнеме кога пoстaвуваaт услови?

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции' започната од belabelina, 2 декември 2014.

 1. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Кога би се откажала власта од правење на панорамското тркало во Скопје кое чини многу милион евра(мислам дека беа околу 9 мил.)или од неколку споменици што го задушија градот,нема да требаше пак сиромаштија да помага кога ќе има вакви катастрофи.
   
  На Аркантос и Licno taa им се допаѓа ова.
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Не сакам да ја терам во политика темава, но наместо да отпакува „бомби“ би било добро во вакви моменти да се покажи Груевски дека се грижи за народот и им помогни на луѓето кои ги изгубиле нивите и куќите од кои им зависи животот. Моето донирање од 100-200 денари нема ништо да им промени, само ќе им промени на операторите со 18% ДДВ, матер им е**м.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Згужвана,валкана и скината облека не се носи.Не мора хемиско,ама барем испрани нека бидат.
   

Сподели: