Каков автомобил поседувате? (Може и со слика) | Црнобело Форум

Каков автомобил поседувате? (Може и со слика)

red dragon

Староседелец
27 март 2013
140
129
643
33
Opel Astra 1.7 td германски мотор прв газда купена е од салон и ми врши работа топ е !!!


1997-opel-astra-16-737340-640x428.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: niche123

the.boy

Истакнат Член
11 јуни 2013
68
72
318
40
Јас возам Chevrolet CRUZE :)
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,065
113
Скопје
www.statik-group.com
DSC00007.JPG

Моментално ова говно на мајка ми што троши 10 литра на 100км.16 V , 1400 кубика.Јес да е стартно али стабилност нула.У трета не смееш да помислиш да свртиш кривина.

Слика од лично моја кола ќе има откако ќе ми се врати од салон за разубавување.И фарбана нормално, китирана се со сите нишани :D