1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каков автомобил поседувате? (Може и со слика)

Дискусија во форумот 'Авто-мото' започната од TheFrisb, 3 март 2012.

 1. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Каков автомобил поседувате? Може да ни покажете слика, ваша или друга од моделот?
   
  На Dee Dee и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 2. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Немам слика од мојот :)
  [​IMG]
   
  На Maks, Hexasto и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 3. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  22919_33482.jpg
   
  На Caci, Hexasto, Hip.Hop_MKD и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  seat-ibiza.jpg
   
  На Maks, 4FUN, Hexasto и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  На мојте старци е, онака неам го сликано.
  [​IMG]
   
  На Ludi Maks, Hexasto и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  [​IMG]го возам у центар на Скопје,атракција сум :D
   
  На ●Untouchable°, Lena, Trajche и уште 9 други им се допаѓа ова.
 7. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  јас не поседувам ништо, ама би сакала да поседувам едно вакво :) :cool:(inlove)
  [​IMG]
   
  На *V******, Lena, Gemini и уште 6 други им се допаѓа ова.
 8. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Еве ти

  Ваков е внатре :
  [​IMG]

  Ваков е од надвор :
  [​IMG]
  Исти е :) Санта фе
   
  На Dee Dee, Sugar, emzzy и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
  [​IMG]
   
  На Dare, Hexasto и TheFrisb им се допаѓа ова.
 10. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Зошто ? Нема си врска каква марка е или како изгледа.Секој автомобил има иста задача.Да те пренесе побрзо за да не одиш пеш !
   
  На Maks и Scars31 им се допаѓа ова.

Сподели: