Какво кафе пиете?

supersonik

Староседелец
27 август 2016
11
9
613
Мислам го има во зегин аптеките барем таму го имам приметено. Па ај ако најдеш и го пробаш сподели искуство па дали вреди да се купува. :)
zeleno kafe e stetno...pred nekolku godini imase u javnost za site so go piele da se javat na lekar.....od togash nikoj veke ne go reklamirashe.........naravoucenie...se sto velat deka e zdrava hrana....e stetno
 
  • Like
Реакции: escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
zeleno kafe e stetno...pred nekolku godini imase u javnost za site so go piele da se javat na lekar.....od togash nikoj veke ne go reklamirashe.........naravoucenie...se sto velat deka e zdrava hrana....e stetno
Можно е, не сум баш во тек.
Јас го имам приметено во зегин само и во Бугарија баш летово :) ама никогаш не сум го купила оти не верувам дека помага искрено.
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
211
133
653
Tursko , nes , kapucino , kafinja vo koi se " davam " :zelen
Ќе се самоцитирам :D
Покрај овие , пијам и еспресо , макијато , и се останато што е еден вид кафе :D . Што да правам едноставно кафехолик сум и сакам секое кафе со сите вкусови и додатоци да го пробам :franticза шеќер неам проблем . Од горко до многу благо пијам :D
 
  • Like
Реакции: Ananas

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
74
32
128
27
Ќе се самоцитирам :D
Покрај овие , пијам и еспресо , макијато , и се останато што е еден вид кафе :D . Што да правам едноставно кафехолик сум и сакам секое кафе со сите вкусови и додатоци да го пробам :franticза шеќер неам проблем . Од горко до многу благо пијам :D
Не викаш на кафе, а? :)
 

123456789deset

Истакнат Член
18 јули 2018
96
35
128
38
дома почесто турско дека друг ми хо прави а кога не ме мрзи си правам нес
кога сум излезен најчесто еспресо


Sent from my iPhone using Tapatalk