Каде можам да најдам? (општо)

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
каде можам да купам навивачка труба и колку пари е?

на битпазар за пари не знам баш колку е но не верувам да е многу скапа, а и ако те бидува да се ценкаш ефтино ќе поминеш
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Дечки ИТНО ми е прашањево: каде можам да најдам адаптер за ACER лаптоп и оттприлика колку би ме чинел?

Ја во Беверли имав прашано за ASUS и беше од 5000 нагоре така да цените отприлика се исти т.е тука некаде се движат но добро се зависи и од продавницата ја кај што прашав е прилично скапа и не знам со кој памет отидов таму. Иначе прашај во Нептун, Техномаркет, АМЦ, Ривер Софт и Сет но таму е малку поскапо. А ако не најдеш за ACER што не верувам земи си универзален тие ти се поефтини и мислам дека не би ти правеле некои проблеми.
 

Lillian

Истакнат Член
7 април 2013
198
263
163
Карти за играње табланет или хант ама да се со подобар квалитет.
 

Stance

Нов член
7 декември 2013
23
16
3
38
Каде можам да најдам МАТИЧЕН МЛЕЧ, како можи воопшто да се најди и колку кошта?
- Битола
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Intense

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Вака сега,гледав една серија еден актер носеше многу јаки патики, уствари имаше два пара црни и бели и си ги менуваше, а беа со голем јазик, врвци и лепенка ама лепенката беше многу специфична некако,овој ја носеше незалепена и уште по шик ми изгледаше. Ме интересира, последниот пат во Скопје се утепав барајќи никаде не можев да најдам,сеа планирам пак да идам натаму па ако знае некој каде можам да најдам такви патики или бар малку слични на тие? Умрев за такви патики :(
 

Intense

Нов член
1 јануари 2014
3
2
3
39
Каде можам да најдам МАТИЧЕН МЛЕЧ, како можи воопшто да се најди и колку кошта?
- Битола

точно да ти кажам не знам, ама прашај на тезгите кај што продаваат мед и сл. Ако не продаваат тие, одма ќе те упатат кај човек што продава. Верувај, подобри се од огласник
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stance