1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Intense
Последна активност:
9 февруари 2014 во 21:20
Зачленет на:
1 јануари 2014
Мислења:
3
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
3

Ги следи 2

Пол:
Машки
Роденден:
16 март 1985 (Возраст: 34)

Сподели:

Intense

Нов член, Машки, 34

Intense последен пат беше виден/а како:
9 февруари 2014