Каде е членот?

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Каде е @Selma основачот на форумскиот весник?
Имам куп обврски,проектни задачи, за натпревар се спремам, активности од ЦК, дома не се се свртувам. ЧАт-пат отварамовде ќе читнам нешто
 
  • Like
Реакции: Makedonec

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
@melpomena ми фали со нејзините најискрени и добро изанализирани коментари.
Steti analiziranjeto,steti.
Kolku pomalku znaes,tolku si popameten.Ovaaaa,kolku poveke se pravis na toso,kolku poveke si licemeren i slatko reciv togas na covek mu doaga da te stiska od guskanje.
Ede,ne sekoj isto gleda za poimot licemerie.Samo do toa e.
Tuka sum tuka,citkam cat pat,oti bev se predozirala.:mstickle
 
  • Like
Реакции: МиГ 21 and diva orhideja